Skip to content

Vlerësimet e klientëve

Vlerësimet e klientëve
Rate this post

Lexoni vlerësimet e përzgjedhura dhe eksperiencat në versionin origjinal:

Ky produkt më habiti... I kam vënë re ndryshimet vetëm pas disa ditëve pasi e përdora kremin në zonat më problematike të fytyrës. Lëkura është pa dyshim më fine. Pyes nëse kjo është falë Bioxelan Skin Renewal Excellence... Por, kur kam përdorur kremin tjetër që jam duke e përdorur, nuk kam ndierë një efekt kaq të madh. Prandaj them se do të ketë qenë Bioxelan.

Ato rrudhat e dreqit… kush nuk vuan prej tyre? E pata porositur kremin thjesht nga kurioziteti; Isha e interesuar në efektet që përshkruhen te lëkurat e reja dhe ato në moshë. Jam kurioze të shoh nëse kremi është në gjendje të arrijë ato që premtohen në  faqen e internetit. Do të nis me përdorimin e Bioxelan-it dhe pa dyshim që do t’ju tregoj rezultatet e testit të parë.

Jam e detyruar që shpesh të ndërmarr eksperimente kozmetike. Kam provuar deri tani produkte të panumërta që kanë reklamuar heqje të suksesshme të rrudhave. Përgjithësisht këto nuk u arritën kurrë dhe u thashë mirupafshim këtyre produkteve. Tani më në fund duket se kam gjetur produktin që i plotëson dëshirat e mia.

E kam provuar Bioxelan-in te rrudhat e lehta sipërfaqësore. Pas përdorimit të këtij kremi, lëkura ime ishte më e butë nga më parë.  Kur kujtoj problemet me lëkurën e thatë dhe luspat e shëmtuara mund të fajësoj vetëm veten që nuk e kam gjetur më parë kremin Bioxelan. Problemet e mia do të zgjidheshin më herët dhe s’do të vuaja nga lëkura e thatë dhe lëkura e parehatshme e rënë.

Nuk jam në gjendje të jap një mendim sa i përket Bioxelan-it. Ka dy javë që kam nisur ta përdor kremin. E vendos me kujdes në zonën poshtë syve që është e valëzuar nga rrudhat. Pas përdorimit të kremit, lëkura është e hidratuar dhe e butë; megjithatë nuk kam parë ende asnjë ndryshim domethënës në pjesët problematike të fytyrës. A ka vënë re ndonjëri nga ju ndonjë përmirësim të dukshëm sa u përket rrudhave?

Duhet durim. Pasi kam provuar Bioxelan-in, s’mbetet asgjë për t’u thënë, vetëm prisni; ne nuk kemi të gjithë të njëjtën lëkurë, çdo grua mesa duket reagon ndryshe ndaj këtij preparati. Disa kanë rezultate vetëm pas pak ditësh (ky është rasti im, kam gërmuar te rrudhat e lehta), por kam dëgjuar gjithashtu për gra, të cilat ky produkt i ka ndihmuar të reduktojnë edhe rrudhat e thella.

Prej muajsh kam luftuar me sindromën e “lëkurës së vrarë”. Po përpiqem të mbaj një dietë cilësore, i përmbahem sasisë së rekomanduar të ujit, nuk pi duhan, pi alkool vetëm në raste dhe nuk vuaj nga asnjë sëmundje kronike.  Megjithatë, kur e shoh veten në pasqyrë, më duket sikur lëkurës sime i mungon diçka. Më është dashur të rregullohesha me produkte zbukuruese kozmetike. Pasi i përdorja këto, lëkura dukej më e gjallë, megjithatë kjo vetëm për një kohë të shkurtër. Vendosa të provoj Bioxelan dhe të shikoj me kujdes nëse do të ishte në gjendje të më ndihmonte me lëkurën time. Lëkura ime duke më e shndritshme se më parë.

A e keni provuar edhe ju kremin Bioxelan Skin Renewal Excellence? Jepni vlerësimin tuaj te komentet...

2 thoughts on “Vlerësimet e klientëve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.